BACK
Neymar Júnior - Madryt albo Barcelona Kategoria Primera Division 2021-04-14

          Zanim w pełni zagłębimy się w analizę przyszłości Neymara Júniora, warto zatrzymać się na chwilę w teraźniejszości. Po wspaniałym występie na Parc des Princes przeciwko Bayernowi Monachium (0-1), choć bez indywidualnej nagrody w postaci strzelonego gola, Neymar oczarował widzów. „Dziesiątka” canarinios, popisała się zestawem technicznych sztuczek z górnej półki sztuki piłkarskiej. Niektóre zagrania z pogranicza czystej fantazji, wpisały się w protokoły dziennikarskie światowych redakcji i będą miały znaczący wpływ, na wybór zwycięzcy kolejnej „Złotej Piłki”.

           Piłkarz pokonał kontuzje i postawił na wytrwałość. Z tym samym talentem do gry kładzie się spać i z takim samym wstaje następnego dnia, by udowodnić w kolejnym meczu, że nic się nie zmieniło. Posiada żyłkę wspaniałego gracza. Olśniewa tym Barcelonę i Real, które nadal go kochają. Dlatego gwiazda Paris Saint-Germain chciała jasno powiedzieć dwóm hiszpańskim klubom, gdzie leży jego przyszłość: w Paryżu. Nie wyjeżdża, zostaje tam, we Francji i będzie to robił jeszcze przez wiele lat.

           Potwierdził to wczoraj po starciu ćwierćfinałowym i jest to decyzja, o której słyszano już przy innych okazjach, przy których mówił o niej publicznie. „To już nie jest temat” - zdecydował się na noc Ligi Mistrzów. Neymar zamierza odnowić kontrakt z francuskim klubem i będzie to robić, przez co najmniej pięć kolejnych sezonów, zostanie w Paryżu prawie do końca swojej kariery. Po potwierdzeniu wiadomości Barcelona i Madryt mogą zrobić dwie rzeczy: opłakiwać stratę lub zaakceptować fakt, że największy pomnik postawią mu w Paryżu.

 

 

Opracowano na podstawie: https://www.donbalon.com

Danny Briliant Ur1Ci0/Sf2B

Krasnolindzki system wygrażania emocji - Zareaguj na artykuł. Psztyknij Krasnoluda!

15
7
1
0
0