BACK
Liverpool - raport Kategoria Premier League 2021-03-17

      Wyniki uzyskiwane ostatnimi czasy przez Liverpool, są dalekie od oczekiwanych. Trzy porażki, w ostatnich pięciu meczach Premier League, odsunęły zespół z walki o mistrzostwo kraju. Wyjazdowe zwycięstwo nad Wolves, cały czas utrzymuje ich w grze o Ligę Mistrzów. Kryzys Liverpool`u nie wydarzył się bez powodu. Każdy z trzech środkowych obrońców jest obecnie odsunięty na bok z powodu długotrwałych kontuzji i przechodzi programy rehabilitacyjne. Liverpool chce, aby Joe Gomez, Joel Matip i Virgil van Dijk wrócili do treningów przed sezonem 2021-22.

       Jürgen Klopp pytany, czy potencjalny udział w Mistrzostwach Europy Gomeza i Van Dijka byłby korzystny dla ich kondycji. Odparł, iż decyzja nie należy do niego. Nie sądzi jednak, by było to najlepsze rozwiązanie, na tym etapie rehabilitacji. Wyjaśnił, że są to poważne obrażenia. I nie chodzi o to, żeby rozpatrywać, w jakich zawodach i jak szybko mogą zagrać. 

       Gomez i Van Dijk wyglądają w tej chwili lepiej niż Joel, ponieważ ten ostatni ma wciąż ma na sobie coś, co wygląda jak buty narciarskie. Podkreślił, że decyzja nie należy do niego. Ale wydaje się  mało prawdopodobne, z powodu rozmiaru kontuzji, by mogli wystąpić w pełni sił na EURO. Choć zawsze otwarty jest na pozytywne niespodzianki.

Wszyscy mają nadzieję, że będą gotowi do rozpoczęcia przygotowań do kolejnego sezonu.

 

source: https://www.liverpoolfc.com

Kacper If1Bz5/Wl5J

Krasnolindzki system wygrażania emocji - Zareaguj na artykuł. Psztyknij Krasnoluda!

45
22
9
2
4

marcin 17-03-2021 | 07:19:24
Gomez i Van Dijk wyglądają w tej chwili lepiej niż Joel. Ale, żaden nie gra i nie zagra do końca sezonu.